לטפל בגוף ובנפש עם

לטפל בגוף ובנפש עם "קידו"

בשנים האחרונות היתרונות של הרפואה המשלימה הופכים יותר ויותר ברורים, עם מדקרים ומטפלים שונים שעובדים יחד עם קופות החולים הכלליות ניתן גם לראות שיבוץ של מטפלים בבתי החולים וחדרי המיון. היתרון המובהק של הרפואה האלטרנטיבית הוא הגישה ההוליסטית שלה, שמאפשרת למטפל להתייחס לגוף בצורה שלמה – גוף ונפש יחד, הרגלי תזונה ושינה, ותהליך אבחון מקיף שעוזר לראות את התמונה המלאה, שלפעמים מתפספסת ברפואה המערבית. יתרון זה מודגש עוד יותר ב"קידו" מאחר והמטפלים אצלנו מתייעצים ועובדים יחד, כל אחד מתחומו, למען הטיפול הטוב ביותר למטופל.

מהו דיקור קוריאני?

מהו דיקור קוריאני?

דיקור (אקופונקטורה) הוא שיטת טיפול, שנחקרה ונוסתה משך אלפי שנים ואחד הכלים של הרפואה הקוריאנית. הטיפול, הוכח כבעל יעילות רפואית מדעית, כפי שנסביר כאן בהמשך. דיקור קוריאני הוא טיפול הן לגוף והן לנפש, שמסייע בטיפול, בריפוי ומניעת מחלות, בהקלה על כאבים, מחזק את המערכת החיסונית, מאזן את הגוף, מקל על תסמינים, משקם ומקדם תהליכי ריפוי טבעיים. הטיפול מבוסס על דיקור של המטופל במחטים חד פעמיות, סטריליות ודקות במיוחד, ב"נקודות הדיקור" או לחילופין באמצעות הצמדת מגנטים או אפילו בעזרת לחיצה על הנקודה עם אצבע. הנקודות ממוקמות על ערוצים ("מרידיאנים") בגוף האדם. ישנן 365 נקודות דיקור קלאסיות. אנו מאמינים שדרך טיפול זאת, היא הדרך המהירה היעילה והאפקטיבית ביותר לטיפול בכאבים, בבעיות ומחלות שונות ומגוונות בגוף ובנפש, למניעת מחלות, לאיזון וחיזוק הגוף והמערכת החיסונית. בפעמים רבות טיפול זה מספק פתרון יעיל ומהיר גם לבעיות שהרפואה הקונבנציונלית לא מוצאת להן מענה.

לקבוע פגישת ייעוץ
פתרון כולל לבעיות בריאותיות

פתרון כולל לבעיות בריאותיות

רפואה קוריאנית מציע מגוון פתרונות לטיפול בגוף ובנפש. כדי לבחור בטיפול הנכון עבורכם, נערוך אבחון, שכולל תשאול, בדיקה גופנית ובמקרה הצורך גם אבחון ממוחשב. לרוב, כבר בפגישה הראשונה נוכל להציע לכם פתרון טיפולי. חשוב לזכור שלפעמים קיימות בעיות מוסתרות, וללא טיפול בהן, לא נצליח להגיע לתוצאות הרצויות. סבלנות - הוא שם המשחק.

מיקום

רח' רבקה 29
ירושלים

להציג במפות גוגל

יצירת קשר

טלפון: 079-55-99-724

נייד: 052-572-97-18

Email: kidoclinic@gmail.com

שעות פתיחה

ראשון-חמישי: 10:00-17:00

שישי-שבת: סגור